Розвиток мовлення та культура мовленевого спілкування .
Тема: Читання та переказ казки "Про ромашку та мурашку"
Мета:формувати у дітей почуття чуйності, доброти, милосерддя, поваги, заохочувти до добрих вчинків.
Довести до їх свідомості, що добро роблять безкорисно і відчути радість від творення добра іншими і уникати злих умислів.
Розвивати бажання мати і цінувати друзів.Уміти відповідати на питання та переказувати близько до тексту.
Заняття 2
Ознайомлення з природним довкіллям
Тема: Всесвітній день моря
Мета: Ознайомлення дітей з всесвітнім днем моря
Урок здоров'я
Тема: Лікарські рослини
Мета:Поглиблювати знання дітей про лікарські рослини; формувати теоретичні та практичні навички про себе, як людину; розкривати практичне значення лікарських рослин; учити піклуватися про власне здоров׳я
Дидактична гра "Ядовиті рослини"
Тепер час на прогулянку.
А я бажаю вам миру та злагоди і обов'язково бережіть себе та близьких.
Зарядка допомагає швидко запустити фізіологічні процеси в організмі дитини. Це сприяє легкому пробудженню і усуненню загальмованості вранці. Інтенсивні ранкові вправи змушують серце і легені працювати активніше.
Тож приєднуйтесь 💪💪💪
Заняття 1Логіко математичний розвиток.
Тема : число та цифра 2
Мета: Продовжувати вчити порівнювати предмети за кількістю, співвідносити цисло з цифрою. Розвивати увагу, логічне мислення, зорове та слухове сприймання, дрібну моторику. Виховувати інтерес до занять, працьовитість, самостійність.
Заняття 2.Художньо продуктивна діяльність.Ліплення.Тема: Акваріум Мета: збагачувати уявлення малят про воду як об’єкт неживої природи; поглибити знання дітей про акваріум та його мешканців – декоративних рибок;,вчити дітей ліпити риб, передавати форму, пропорції, закріпити пластичну техніку ліплення, передати зовнішній вигляд,збагачувати знання дітей про життя мешканців лиману та моря; (підг.) доповнювати роботу мілкими деталями: закріплювати уявлення про колір та розмір; вміння кор закріпити знання про жовтий та червоний, синій і зелений кольори; розвивати дрібну моторику рук, емоційну чутливість, уважність, здатність дивувати
Заняття 3. Здоров'я та фізичний розвиток.
Спостереження
А зараз можна перепочити та переглянути невеличкий мультфільм .З нього ви дізнаєтеся як зібратися в похід
Заняття 1.Розвиток мовлення та культура мовленевого спілкування (грамота)
Тема:Вивчаємо звук та буква А
Мета: Ознайомлення дітей з буквою та звуком А.
Заняття 2.Ознайомлення з природним довкіллям. Тема: дерева та кущі.
Мета:-розширити уявлення дітей про дерева та кущі. -Вчити визначати основні частини рослин.- Вправляти у вживанні слів ознак.-вчити утворювати іменники у родовому відмінку .-Виховувати бережливе ставлення до природи
Дидактична гра "Де чий плід"
Спостереження за деревами
Сподіваюся вам сподобалися заняття.
Зараз час на прогулянку,але не ігноруйте сигнали тривоги. Бережіть себе.
Здоров'я та фізичний розвиток Програмовий зміст. Основні вправи: Кидання м'яча в кошик і відбивання м'яча від стіни.
Хід заняття
Основна частина.Ходьба.Ходьба на носках та п'ятах. Повільний біг 3 хв 20с., високо піднятими колінами, потім перемінним кроком.Ходьба,3-4 глибоких видихи.
2 частина.Загальнорозвиваючі вправи.
1)В П.:о.с.1 -руки вгору;2-руки вперед.3-руки в сторони.4-в П(6-8)
2)В П.: руки перед грудьми.1-2-два ривки зігнутими руками назад.3-4два ривки прямими руками назад (5-6)
3)В П.:о.с 1руки вгору,прогнутися.2-нахил, доторкнутися руками до носків(6-8)
4)В.п.Руки на поясі, ноги на ширині плечей.1 нахил праворуч, права рука ковзає вздовж тулуба ,ліва вгору;2в.п.3-4 те саме вліво(6-8)
5)В.п.:о с 1 присісти, руки вперед, спина пряма.2-в П(8-10)
6В.п руки на поясі.1 - стрибком ноги нарізно.2-стрибком ноги разом (12-16 разів)
Основні рухи : 1)біг з середньою швидкістю 2хв 20с.Ходьба.
Кидання м'яча в кошик
Відбивання м'яча від стіни Дидактична гра вітер добрий, вітер злий
Допобачення мої маленькі дошкільнята. Бережіть себе.На все добре.
Ознайомлення з соціумом . Тема: "Безпека на дорозі"
Мета: Розповісти дітям, про роль трикольорового світлофора, пояснити значення його кольорових сигналів, виховувати у дітей уважність та формувати усвідомлення важливості дотримання правил дорожнього руху.
Заняття 2.Художньо -продуктивна діяльність.Аплікація"Світлофор".
Мета:
Спостереження за пішоходами
Заняття 3: Здоров'я та фізичний розвиток.
Програмовий зміст: Вправляти в ходьбі між щаблями з різним положенням рук.Кидання м'яч знизу та з-за голови.
Хід заняття.
Ходьба.Ходьба з чіткими поворотами на кутах.Повільний біг 3 хв.20.с, під час якого діти біжать приставним кроком.Ходьба.
Загально розвиваючі вправи
1)В.П.:1-рукивперед;2-рукивгору ;3-руки в сторони ;4-в.п(6-8разів)
2)В.П.: руки перед грудьми.1-2 два ривки зігнутими руками.3-4 ривки прямими руками назад (5-6 разів)
3)В.П.о.с.1-руки вгору, прогнутися.2-нахил,доторкнутися рукою до носків(5-6 разів)
4)В.П.: руки на поясі, ноги на ширині плечей.1 -нахил вправо, права рука ковзає вздовж тулуба вниз, ліва вгору,2-в.п,3-4 те саме в ліву сторону
5)В П.:о.с 1 присісти, руки вперед, спина пряма.2-в.п
6)В.П руки на поясі.1-стриьком ноги нарізно,2-стрибком ноги разом 12 разів
Заняття 1.Ознайомлення з соціумом. Тема: День винахідника. Мета: розповісти дітям про "День Винахідника", розширити уявлення про винаходи і хто такий винахідник.Розвивати уяву та пам'ять.
Заняття 2.Художньо продуктивна діяльність. Малювання. Тема: Барвистий осінній ліс.
Мета: Ознайомлення дітей з методом штампування, викликати інтерес до занять.
Заняття 3.Здоров'я та фізичний розвиток.
Мета: Учити стрибати в довжину з місця з м'ячем, затиснутим між ступнями ніг.Пролізання між дугою лівим та правим боком.
Хід заняття:1 частина.Ходьба з чіткими поворотами на кутах. Повільний біг 3 хв 20 с, під час якого діти біжать по колу.Ходьба ,3-4глибоких видиха.
2 частина.Загальнорозвиваючі вправи. 1)В.П.:1 руки вперед.2.руки в гору 3.руки в сторони 4.В П
2)В П.: руки вперед перед грудьми.1-2два ривки зігнутими руками назад.3-4два ривки прямими руками назад (5-6разів)
3)В П.:о.с 1 руки вгору,прогнутися;2 нахил, доторкнутися до носків (6-8 разів)
4)ВП.руки на поясі, ноги на ширині плечей.1 нахил праворуч, права рука ковзає вздовж тулуба вниз,ліва вгору.2 В П
5)В П о.с.1 присісти, руки вперед,спина пряма.2 В П
6В.П.Руки на поясі.1и-стрибок ноги нарізно.2-стрибком ноги разом (12-16)
Основні рухи.
Біг з середньою швидкістю 1 хв.20 с.
Стрибки з м'ячем затиснутим між ступнями
Пролізання між дугою лівим та правим боком
Вам сподобались заняття?
Ви не втомилися?
Малята ,а зараз пропоную вам прогулятися і помилуватися осінніми барвами особисто.
Та не нехтуйте сигналами тривоги. На все добре мої любі. До нових зустрічей.
Настав час ранкової зарядки.Не нехтуйте ним.Зарядка зарядить вас бадьорістю
Тепер прийшов час занять. Сідайте рівненько і слухайте гарненько.
Заняття 1.Розвиток мовлення і культура мовленевого спілкування.
Заняття 2.Ознайомлення з природним довкіллям+Логіко-математичний розвиток
Тема :У світі рослин.Кімнатні рослини
Мета: Закріплювати знання дітей про кімнатні рослини (їхні назви, умови життя) Залучати до роботи з догляду за кімнатними рослинами (поливання,розсаджування,підпушування, протирання листочків). Формування інтересу до світу рослин; Ознайомлення з сигнальним прапорцями та їх значення у кутку рослин.
Фізкультхвилинка
Заняття 3
Художньо продуктивна діяльність.Музичне.На сторінці музичного керівника.
Мета:формувати у дітей уміння виявляти і порівнювати властивості предметів.Учити визначити місце розташування предметів.Закріплювати навички орієнтації у просторі.Формувати уявлення про число 1 і цифру 1.
Заняття 2
Художньо продуктивна діяльність.Ліплення"Солодкий виноград". Мета:учити дітей створювати об'ємні композиції з пластиліну.Систематизувати знання дітей про овочі та фрукти.
Мета: Закріплювати знання дітей про слово;Вчити чути в словах різні звуки; Виділяти звуки на початку,в середині і в кінці слова; Виховувати інтерес до занять.
Заняття 2 Ознайомлення з природним довкіллям
Тема:"Пригоди в осінньому лісі"
Мета: Формування уявлення у дітей про осінні зміни в природі; Викликати пізнавальний інтерес до вивчення природи рідного краю; Виховувати бажання спостерігати за природою;
Пальчикова гімнастика.
Готуємо руку до письма
Спостереження за змінами в природі
У кожного віку є своя мова. Мова маленьких дітей дуже проста – це мова історій та казок.Тож почитаємо казку.
Повідомлення
Шановні глядачі блогу, хочу довести до вашого відома,про психологічний супровід в нашому садочку.Психологічний та соціально-педагогічний супровід учасників освітнього процесу здійснюється з використанням матеріалів корекційно-розвиткової програми формування стійкості до стресу у дітей дошкільного віку та школярів «Безпечний простір», програми «Діти та війна. Навчання технік зцілення».
Також психологічний супровід включає години індивідуальних консультацій для педагогів та батьків.
Сьогодні ми зануримося у світ математики.Згадаємо знаки+-= сформуємо уявлення про поняття "один", "багато",порахуємо в межах 5, будемо розвивати уважність, зосередженість, виховувати інтерес до занять.
5 вересня, в усьому світі відзначають Міжнародний день благодійності. Його встановили резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 2013 року. Таким чином ООН наголошує на важливості благодійництва та волонтерської діяльності, а також привертає увагу до проблем людей, пов’язаних із гуманітарними кризами.
Міжнародний день благодійництва збігається із Днем пам’яті Терези Калькутської (встановлений Римо-католицькою церквою 19 жовтня 2003 року) – місіонерки Римо-католицької церкви, відомої своїм подвижництвом у справах доброчинності, однієї із засновниць (1950) і настоятельок Ордену милосердя, лауреатки Нобелівської премії миру 1979 року «за допомогу стражденному людству».
Почнемо день з ранкової зарядки
Заняття 2
Ознайомлення з природним довкіллям
Ознайомлення з природним довкіллям Основні заняття за посиланням на платформі падлет
З днем знань мої любі бджоленята.Бажаю вам бути сміливими, старанними, енергійними, добрими,допитливими та дружними, тоді ви з легкістю будете збирати знання,бо через рік вам вже до школи!!!
Заняття будуть викладені на платформі падлет.Тож за роботу